top of page

JFK distribution s.r.o.

Spoločnosť JFK Distribution s.r.o. bola založená v roku 2009. Prvou myšlienkou zakladateľov bolo priniesť na slovenský trh nový trend v oblasti ekológie v podobe ekologických nákupných tašiek. Touto myšlienkou sa podarilo osloviť niekoľko obchodných partnerov a odštartovať tak úspešnú cestu tejto spoločnosti.

Sme kolektív ľudí, ktorí majú chuť pracovať, stále sa zlepšovať a prinášať našim partnerom stále nové a nové podnety na zlepšenie a rozšírenie našej spolupráce. Vďaka tomu sa naše portfólio rozšírilo o niekoľko ďalších dôležitých produktových línií ako sú dáždniky a hlavne detský sortiment. Prinášať na trh krásne detské produkty inšpirované obľúbenými rozprávkovými hrdinami nás naozaj baví ;)

Našim partnerom chceme prinášať krásne, aktuálne a kvalitné produkty. V rámci spolupráce ponúkame slušnosť, aktívny prístup, flexibilitu a maximálny servis, tak aby sme boli prínosom a nie záťažou. Aj vďaka tomu sa sieť našich partnerov výrazne rozšírila a stále sa rozširuje. Ani v budúcnosti nechceme poľaviť a budeme robiť všetko pre to, aby naši zákazníci boli spokojní a aby ich okruh neustále rástol.

 

Naši partneri:

bottom of page